dla lekarzy

Informacje podstawowe

Środowisko medyczne doskonale zna związki przyczynowo-skutkowe pomiędzy jakością środowiska a jakością życia. Relacja ta jest istotna zwłaszcza dla chorych na choroby alergiczne, czy obturacyjne. Lekarz mający do czynienia z pacjentem w fazie zaostrzenia przebiegu tego typu chorób powinien w ramach wywiadu pozyskać dodatkowe informacje o warunkach życia i pracy pacjenta, w szczególność możliwości narażenia na zanieczyszczenia wziewne. Już samo zadanie pacjentowi odpowiedniego pytania ukierunkowuje uwagę pacjenta na aspekty środowiskowe zdrowia. Poprawna identyfikacja zagrożeń związanych z ekspozycją pacjenta na zanieczyszczone powietrze pozwoli lekarzowi wpłynąć na zmianę zachowań pacjenta i może zwiększyć jego „czujności środowiskową”. Jest to element podstawowej edukacji zdrowotnej, do której chcielibyśmy Państwa zaprosić.

W projekcie dla środowiska lekarzy zaplanowaliśmy liczne i angażujące zadania, jednak mamy nadzieję zwiększające Państwa osobiste zadowolenie z wykonywania zawodu, który cieszy się nadal wysokim zaufaniem w społeczeństwie.

Jak możesz się zaangażować?

Krok 1

Skorzystaj z kursu e-learningowego dla lekarzy i zdobądź dodatkowe 5 pkt ETC

Krok 2

Zamów pakiet materiałów promocyjnych (ankiety, ulotki, plakaty) dla pacjentów i korzystaj z nich w codziennej praktyce

Krok 3

Wysyłaj do Nas wypełnione ankiety 1 raz w miesiącu

Co My zrobimy dla Ciebie?

 

Po otrzymaniu od Ciebie 100 wypełnionych ankiet od pacjentów nadamy Ci tytuł Ambasadora Czystego Powietrza i będziesz brać udział w ogólnopolskim plebiscycie na Najpopularniejszego/ą Ambasadora/kę Czystego Powietrza w Polsce!

Zamów materiały promocyjne
Adres do wysyłki (wymagane)


Dane realizatora projektu

Read Gene SA
Grzepnica, ul. Alabastrowa 8
72-003 Dobra (Szczecińska)

Dane kontaktowe

+48 91 441 72 50
czas.naczystepowietrze@interia.pl
ul. Akacjowa 2, 71-253 Szczecin